Plecak damski z miejscem na laptopa – odpowiedni do Samolotu

plecak damski na laptopa

Nie wiesz jaki plecak będzie odpowiedni do luku bagażowego Twojej linii lotniczej? Przeczytaj ten poradnik.

Dawniej nie do pomyślenia było, że podróże samolotem będą tak popularne oraz tanie. Kojarzyły się z czymś luksusowym, wręcz nieosiągalnym. Teraz bardzo często można znaleźć loty zarówno krajowe, jak i międzynarodowe w cenie niższej niż bilety na autokar czy pociąg. Wystarczy raz spróbować takiej podróży, żeby się przekonać, że podróże samolotem są wygodne i bezpieczne. Wraz z paczką znajomych bardzo często latamy – głównie po Europie – takie weekendowe wypady do europejskich stolic są zawsze dawką adrenaliny i smakiem wielkiej przygody. Za każdym razem jednak przed wylotem zastanawiam się jak spakować plecak i jaki plecak będzie odpowiedni do samolotu. Jak się okazuje to nie taka prosta sprawa. Przede wszystkim szukam zawsze odpowiedniej torby lub plecaka z miejscem na laptopa– najlepiej w rozsądnej cenie i żeby pomieścił najpotrzebniejsze rzeczy.

plecak do samolotu na laptopa

Plecak do samolotu Ryanair w cenie do 100 zł

Szukając plecaka na weekendowe wyprawy skupiam się na kilku aspektach. Zawsze zależy mi na tym, aby był pojemny, ale miał jednocześnie wymiary bagażu podręcznego danej linii lotniczej, a także skupiam się, aby był to plecak damski do samolotu do 100 zł. Nie ukrywam, że przy zakupach cena gra dla mnie bardzo dużą role. Uwielbiam szperać – szczególnie po necie w poszukiwaniu perełek – czyli trwałego, pojemnego i przede wszystkim taniego plecaka. Mam świadomość, że dobry plecak damski nie musi być wcale drogi, sama mam kilka tanich plecaków, które przetrwały bardzo ekstremalne podróże. Jak się zatem okazuje można bez problemu znaleźć plecak odpowiedni do samolotu w cenie do 100 zł.

plecak na laptopa damski

Plecaki zaprezentowane w tym artykule, znajdziecie na stronie Dystrybutora, Sklep Brytyjka w Szczecinie.
Brytyjka

(Aby sprawdzić ofertę: kliknij w BUTTON loga Brytyjka)

plecaki na laptopa do samolotu

 

Plecak damski z miejscem na laptopa

Jak wcześniej wspomniałam ważny jest także wymiar plecaka i przegroda na laptopa, który pojedzie ze mną na podbój Europy. Nie może być on zbyt duży – musi spełniać wymiary bagażu podręcznego – najlepiej jeśli będzie to plecak turystyczny o pojemności do 20l. Czuje się o wiele bezpieczniej jak mam cały swój „majdan” przy sobie. Bagaż podręczny jest także o tyle wygodny, że po wylądowaniu nie muszę czekać na wydanie bagażu głównego, te 30, a nawet 60 minut mogę poświęcić na dojazd do miejsca docelowego, czy zwiedzanie zwiedzanie.

Jednak podczas pakowania jeszcze w domu, zawsze mam dylemat jak spakować plecak, co do niego włożyć, co mi się bardziej przyda podczas zwiedzania. Po wielu moich przemyśleniach, dochodzę do wniosku, że ważna jest odpowiednia organizacja przestrzenna bagażu – pakowna komora główna oraz kilka podręcznych schowków bardzo ułatwiają sprawę pakowania. Myślę, że taki plecak do samolotu o pojemności do 20 l będzie idealny na weekendowe podróże samolotem.

 

Szukasz inspiracji na oryginalny plecak do samolotu, którego pozazdroszczą tobie inny pasażerowie?

Sprawdź stronę z plecakami ze Szczecina: plecaki.szczecin.pl

One Reply to “Plecak damski z miejscem na laptopa – odpowiedni do Samolotu”

  1. Zastanawiam się nad zamówieniem takiego skórzanego plecaka damskie od belveder. Oczywiście z miejscem na komputer i dodatkowymi przedziałami na rzeczy osobiste. Czy waszym zdaniem plecaki skórzane nadają się jako modele typu bagaż podręczny do samolotu? Większość plecaków dla kobiet tego typu jest wykonywanych z nylonu, poliestru, kordury. Niestety mi podoba się skóra naturalna. Nie mam jednak doświadczenia w doborze plecaka podróżnego.

Dodaj komentarz