Raportówka podróżna

Mała torba podręczna bywa czasem lepszym rozwiązaniem od dużej torby na ramię. Wszystko zależy od tego jak dużo rzeczy zamierzamy ze sobą zabrać w bagaż podręczny oraz czy preferujemy swobodę w podróżowaniu.

Torby raportówki dla wygodnej podróży


Powyżej: torba raportówka ze skóry bydlęcej oraz raportówka z klapą z licowej skóry Buffalo.
Oba modele pochodzą ze strony marki Belveder: www.belveder.com.pl/sklep/torby-meskie/raportowki/

Zalety powyższych raportówek skórzanych:

  • sprawdzają się do transportu dokumentów osobistych, oraz akcesoriów męskich, jak portfel, klucze, okulary.
  • mają doskonale przygotowaną przestrzeń wewnątrz, organizacja kieszonek., przegródek sprawia że w harmonii rozmieścisz w nich przybory do pisania, notowania, czy kosmetyki.
  • istnieje możliwość dostosowanie budowy wewnętrznej raportówki do oczekiwań klienta, wystarczy przesłać swój projekt na adres: projekt@netpodroze.pl lub info@belveder.com.pl
  • każda torba posiada wytrzymała podszewkę wykonaną z materiału odpornego na przetarcia, przecięcia oraz łatwego w praniu (zalecamy pranie ręczne każdego produktu wykonanego ze skóry naturalnej)
  • powyższe modele zostały uszyte ręcznie, przy użyciu tradycyjnych technik stosowanych w kaletnictwie (standard marki Belveder), efekt jest taki że wizualnie zdecydowanie odbiegają od szytych taśmowo toreb i konduktorek, bardzo efektownie prezentują się przy eleganckim stroju – Jeśli chcesz wyglądać oryginalne w kolejce do odprawy na lotnisku, już wiesz co wybrać!
  • na koniec kilka słów o gwarancji i serwisie producenta. Saszetki i raportówki męski belveder objęte są dożywotnim wsparciem po zakupowym. Oznacza to że nawet po okresie gwarancyjnym, możemy oddać je do naprawy. Jest to możliwe dzięki współpracującym z marką zakładom kaletniczym.

Szukasz inspiracji na ciekawą torbę, raportówkę, plecak podróżny?

Serwis NetPodroze.pl jest do Twojej dyspozycji

net podróże
Jeśli szukacie odpowiedników sportowych tych raportówek, zapraszamy na stronę recenzenta i dystrybutora:

plecak damski na laptopa

Plecak damski z miejscem na laptopa – odpowiedni do Samolotu

Nie wiesz jaki plecak będzie odpowiedni do luku bagażowego Twojej linii lotniczej? Przeczytaj ten poradnik.

Dawniej nie do pomyślenia było, że podróże samolotem będą tak popularne oraz tanie. Kojarzyły się z czymś luksusowym, wręcz nieosiągalnym. Teraz bardzo często można znaleźć loty zarówno krajowe, jak i międzynarodowe w cenie niższej niż bilety na autokar czy pociąg. Wystarczy raz spróbować takiej podróży, żeby się przekonać, że podróże samolotem są wygodne i bezpieczne. Wraz z paczką znajomych bardzo często latamy – głównie po Europie – takie weekendowe wypady do europejskich stolic są zawsze dawką adrenaliny i smakiem wielkiej przygody. Za każdym razem jednak przed wylotem zastanawiam się jak spakować plecak i jaki plecak będzie odpowiedni do samolotu. Jak się okazuje to nie taka prosta sprawa. Przede wszystkim szukam zawsze odpowiedniej torby lub plecaka z miejscem na laptopa– najlepiej w rozsądnej cenie i żeby pomieścił najpotrzebniejsze rzeczy.

plecak do samolotu na laptopa

Plecak do samolotu Ryanair w cenie do 100 zł

Szukając plecaka na weekendowe wyprawy skupiam się na kilku aspektach. Zawsze zależy mi na tym, aby był pojemny, ale miał jednocześnie wymiary bagażu podręcznego danej linii lotniczej, a także skupiam się, aby był to plecak damski do samolotu do 100 zł. Nie ukrywam, że przy zakupach cena gra dla mnie bardzo dużą role. Uwielbiam szperać – szczególnie po necie w poszukiwaniu perełek – czyli trwałego, pojemnego i przede wszystkim taniego plecaka. Mam świadomość, że dobry plecak damski nie musi być wcale drogi, sama mam kilka tanich plecaków, które przetrwały bardzo ekstremalne podróże. Jak się zatem okazuje można bez problemu znaleźć plecak odpowiedni do samolotu w cenie do 100 zł.

plecak na laptopa damski

Plecaki zaprezentowane w tym artykule, znajdziecie na stronie Dystrybutora, Sklep Brytyjka w Szczecinie.
Brytyjka

(Aby sprawdzić ofertę: kliknij w BUTTON loga Brytyjka)

plecaki na laptopa do samolotu

 

Plecak damski z miejscem na laptopa

Jak wcześniej wspomniałam ważny jest także wymiar plecaka i przegroda na laptopa, który pojedzie ze mną na podbój Europy. Nie może być on zbyt duży – musi spełniać wymiary bagażu podręcznego – najlepiej jeśli będzie to plecak turystyczny o pojemności do 20l. Czuje się o wiele bezpieczniej jak mam cały swój „majdan” przy sobie. Bagaż podręczny jest także o tyle wygodny, że po wylądowaniu nie muszę czekać na wydanie bagażu głównego, te 30, a nawet 60 minut mogę poświęcić na dojazd do miejsca docelowego, czy zwiedzanie zwiedzanie.

Jednak podczas pakowania jeszcze w domu, zawsze mam dylemat jak spakować plecak, co do niego włożyć, co mi się bardziej przyda podczas zwiedzania. Po wielu moich przemyśleniach, dochodzę do wniosku, że ważna jest odpowiednia organizacja przestrzenna bagażu – pakowna komora główna oraz kilka podręcznych schowków bardzo ułatwiają sprawę pakowania. Myślę, że taki plecak do samolotu o pojemności do 20 l będzie idealny na weekendowe podróże samolotem.

 

Szukasz inspiracji na oryginalny plecak do samolotu, którego pozazdroszczą tobie inny pasażerowie?

Sprawdź stronę z plecakami ze Szczecina: plecaki.szczecin.pl