Męskie torby do podróży służbowych

Męskie torby do podróży służbowych

Jeśli Waszym celem jest podróż służbowa, to należy zadbać o odpowiedni wizerunek – na lotnisku, w samolocie, czy podczas jazdy komunikacją miejską. Dziś przygotowaliśmy kilka propozycji zarówno na bagaż dla mężczyzny, jak pomysły na wypoczynek.

Jakie torby podróżne najchętniej wybierają Panowie?

ANKIETA:
W ankiecie udział brali mężczyźni w wieku 18-54 lat. Zamieszkujący miasto Kraków. W przeprowadzeniu badania posłużyliśmy się uprzejmością portalu „Forum Krakowian”. Czas przeprowadzenia badania Styczeń 2020.

forum KrakówWyniki badania preferencji mężczyzn, dotyczących wyboru toreb podróżnych:

 • 53% to odpowiedzi wskazujące, że najpopularniejszą torbą męską, wybieraną do podróżny służbowych jest skórzana torba męska na ramię, z miejscem na laptopa.
 • 16% otrzymały plecaki męskie w wersji eleganckiej, z miejscem na komputer.
 • 14% głosów czytelników Forum Kraków, przypadło na klasyczne sportowe torby męskie.
 • 10% odpowiedzi wskazywało na męskie torby na ramię typu raportówki / konduktorki, małego formatu
 • 7% to głosy mężczyzn, który nie nie biorą w podróż samolotem żadnego bagażu podręcznego.
 • chcesz być informowany o nowych ankietach? Zapisz się do naszego Newslettera!

Firma która udzieliła nam do dyspozycji zdjęcia toreb męskich, zarówno skórzanych, jak i sportowych:

Brytyjka

Źródło dokładne toreb męskich, prezentowanych w ankiecie: www.brytyjka.pl/torby-meskie-cat-27.html

torba męska
Powyżej, szyta ze skóry naturalnej, stylowe torba męska z szerokim pasem na ramię. Idealne dla mężczyzny podróżującego z niewielkim laptopem.

Jeśli szukasz pomysłu na urlop – przygotowaliśmy nową  ankietę!

To badanie jest w trakcie realizacji, aktualnie przygotowaliśmy projekt proponowanych kierunków podróży. W gadaniu będą brać udział:

 • mężczyźni oraz kobiety od 18 roku życia
 • mieszkańcy Krakowa
 • jak ostatnim razem (w przypadku ankiety na najpopularniejszą torbę męską do podróży), naszym partnerem strategicznym będzie Forum Krakowian.

Informacje o nowościach naszego Portalu znajdziesz na stronie NetPodroze.pl

Przeczytaj proponowane kierunki podroży urlopowych na rok 2020: 

Gdzie warto się zatrzymać?

net podróże

W okolicy tętniącej życiem!

Czy szukają Państwo podczas wakacji miejsca tętniącego życiem zarówno w dzień jak i w nocy? Jeśli tak to w Interhome mamy dla Państwa odpowiednią ofertę, wybraliśmy domy i apartamenty wakacyjne w miejscach idealnych na zabawę. To takiej powróży, idealnie pasować Tobie będzie męska torba w stylu eleganckim.

Na łonie natury

Czy szukają Państwo miejsca z dala od zgiełku dnia codziennego? Jeśli tak, to mamy dla Państwa idealną ofertę domów wśród łąk i lasów w małych zacisznych miasteczkach. Tutaj przydadzą się męskie torby sportowe.

Plaża i słońce

Czy są Państwo zainteresowani domem lub apartamentem na południu Europy, w słonecznym miejscu i blisko plaży? Jeśli tam to mamy dla Państwa idealne propozycje spełniające te kryteria.

Wille z basenem!

męskie torbyCzy marzą Państwo o urlopie w pięknie położonej willi z basenem? Jeśli tak to mamy dla Państwa idealną ofertę. Nasi pracownicy przygotowali dla Państwa najpiękniejsze domy, najbardziej luksusowe i z własnym basenem.

Zwiedzanie miast

Weekend w Paryżu, Londynie, Mediolanie lub Barcelonie? Interhome proponuje setki mieszkań w największych metropoliach Europy; większość z nich można rezerwować na krótkie pobyty (min. 3 noclegi) – jest to atrakcyjna alternatywa dla rezerwowania miejsc w hotelu.

Wakacje z czworonogiem

Czy chcą zabrać Państwo na wakacje swojego czworonoga? W Interhome zwierzaki są mile widziane! Do większości naszych domów i apartamentów wakacyjnych możecie Państwo z nimi pojechać!

Każdy z tych wariantów jest przeznaczony dla mężczyzny o różnym charakterze. Torba męska powinna mieć jednak jeden charakter. Koniecznie wybierz zatem męską torbę do podróżny służbowych dopasowaną do odpowiedniego wizerunku i okazji.

blanka fashionListę miejsc oraz form wypoczynku, ułożyliśmy przy konsultacji z portalem: Blanka Fashion, autora poradnika Jaka powinna być torba podróżna.


Jakie polskie firmy rekomendujemy?

torby męskie
Powyżej, torba typu raportówka męska na ramię. Szyta w Polsce. Dystrybutorem tych toreb raportówek jest marka Belveder Polska.

Marka polskich toreb do pracy i średnich toreb raportówek, dostępnych pod adresem: www.belveder.com.pl/sklep/torby-meskie/raportowki, raportówki skórzane tej marki są cenione głównie za takie kwestie:

 • ręczne wykonanie przez kaletnika
 • polskie pochodzenie produktu oraz materiału
 • solidność zastosowanych komponentów
 • wsparcie po sprzedażny oraz dożywotnia gwarancja

Dodaj komentarz