Męskie torby do podróży służbowych

Męskie torby do podróży służbowych

Jeśli Waszym celem jest podróż służbowa, to należy zadbać o odpowiedni wizerunek – na lotnisku, w samolocie, czy podczas jazdy komunikacją miejską. Dziś przygotowaliśmy kilka propozycji zarówno na bagaż dla mężczyzny, jak pomysły na wypoczynek.

Jakie torby podróżne najchętniej wybierają Panowie?

ANKIETA:
W ankiecie udział brali mężczyźni w wieku 18-54 lat. Zamieszkujący miasto Kraków. W przeprowadzeniu badania posłużyliśmy się uprzejmością portalu „Forum Krakowian”. Czas przeprowadzenia badania Styczeń 2020.

forum KrakówWyniki badania preferencji mężczyzn, dotyczących wyboru toreb podróżnych:

 • 53% to odpowiedzi wskazujące, że najpopularniejszą torbą męską, wybieraną do podróżny służbowych jest skórzana torba męska na ramię, z miejscem na laptopa.
 • 16% otrzymały plecaki męskie w wersji eleganckiej, z miejscem na komputer.
 • 14% głosów czytelników Forum Kraków, przypadło na klasyczne sportowe torby męskie.
 • 10% odpowiedzi wskazywało na męskie torby na ramię typu raportówki / konduktorki, małego formatu
 • 7% to głosy mężczyzn, który nie nie biorą w podróż samolotem żadnego bagażu podręcznego.
 • chcesz być informowany o nowych ankietach? Zapisz się do naszego Newslettera!

Firma która udzieliła nam do dyspozycji zdjęcia toreb męskich, zarówno skórzanych, jak i sportowych:

Brytyjka

Źródło dokładne toreb męskich, prezentowanych w ankiecie: www.brytyjka.pl/torby-meskie-cat-27.html

torba męska
Powyżej, szyta ze skóry naturalnej, stylowe torba męska z szerokim pasem na ramię. Idealne dla mężczyzny podróżującego z niewielkim laptopem.

Jeśli szukasz pomysłu na urlop – przygotowaliśmy nową  ankietę!

To badanie jest w trakcie realizacji, aktualnie przygotowaliśmy projekt proponowanych kierunków podróży. W gadaniu będą brać udział:

 • mężczyźni oraz kobiety od 18 roku życia
 • mieszkańcy Krakowa
 • jak ostatnim razem (w przypadku ankiety na najpopularniejszą torbę męską do podróży), naszym partnerem strategicznym będzie Forum Krakowian.

Informacje o nowościach naszego Portalu znajdziesz na stronie NetPodroze.pl

Przeczytaj proponowane kierunki podroży urlopowych na rok 2020: 

Gdzie warto się zatrzymać?

net podróże

W okolicy tętniącej życiem!

Czy szukają Państwo podczas wakacji miejsca tętniącego życiem zarówno w dzień jak i w nocy? Jeśli tak to w Interhome mamy dla Państwa odpowiednią ofertę, wybraliśmy domy i apartamenty wakacyjne w miejscach idealnych na zabawę. To takiej powróży, idealnie pasować Tobie będzie męska torba w stylu eleganckim.

Na łonie natury

Czy szukają Państwo miejsca z dala od zgiełku dnia codziennego? Jeśli tak, to mamy dla Państwa idealną ofertę domów wśród łąk i lasów w małych zacisznych miasteczkach. Tutaj przydadzą się męskie torby sportowe.

Plaża i słońce

Czy są Państwo zainteresowani domem lub apartamentem na południu Europy, w słonecznym miejscu i blisko plaży? Jeśli tam to mamy dla Państwa idealne propozycje spełniające te kryteria.

Wille z basenem!

męskie torbyCzy marzą Państwo o urlopie w pięknie położonej willi z basenem? Jeśli tak to mamy dla Państwa idealną ofertę. Nasi pracownicy przygotowali dla Państwa najpiękniejsze domy, najbardziej luksusowe i z własnym basenem.

Zwiedzanie miast

Weekend w Paryżu, Londynie, Mediolanie lub Barcelonie? Interhome proponuje setki mieszkań w największych metropoliach Europy; większość z nich można rezerwować na krótkie pobyty (min. 3 noclegi) – jest to atrakcyjna alternatywa dla rezerwowania miejsc w hotelu.

Wakacje z czworonogiem

Czy chcą zabrać Państwo na wakacje swojego czworonoga? W Interhome zwierzaki są mile widziane! Do większości naszych domów i apartamentów wakacyjnych możecie Państwo z nimi pojechać!

Każdy z tych wariantów jest przeznaczony dla mężczyzny o różnym charakterze. Torba męska powinna mieć jednak jeden charakter. Koniecznie wybierz zatem męską torbę do podróżny służbowych dopasowaną do odpowiedniego wizerunku i okazji.

blanka fashionListę miejsc oraz form wypoczynku, ułożyliśmy przy konsultacji z portalem: Blanka Fashion, autora poradnika Jaka powinna być torba podróżna.


Jakie polskie firmy rekomendujemy?

torby męskie
Powyżej, torba typu raportówka męska na ramię. Szyta w Polsce. Dystrybutorem tych toreb raportówek jest marka Belveder Polska.

Marka polskich toreb do pracy i średnich toreb raportówek, dostępnych pod adresem: www.belveder.com.pl/sklep/torby-meskie/raportowki, raportówki skórzane tej marki są cenione głównie za takie kwestie:

 • ręczne wykonanie przez kaletnika
 • polskie pochodzenie produktu oraz materiału
 • solidność zastosowanych komponentów
 • wsparcie po sprzedażny oraz dożywotnia gwarancja
Torby podróżne i Weekendowe

Torby podróżne i Weekendowe

Zanim skoncentrujemy się na wyborze odpowiedniego bagażu, chcielibyśmy nieco przybliżyć Państwu zalety i historię wybranych regionów.

Austria Wycieczki

Austria ze stolicą w Wiedniu leży w południowej części Europy Środkowej i w dwóch trzecich jest obszarem górzystym. Kraj ten zamieszkiwany jest przez blisko 8 mln ludzi, w tym półtora miliona to mieszkańcy stolicy.

Brazylia Wycieczki

Brazylia położona jest w Ameryce południowej nad wodami Oceanu Atlantyckiego. Brazylia jest największym krajem Ameryki Południowej, piątym na świecie pod względem obszaru i szóstym pod względem liczby mieszkańców.

Bułgaria Wycieczki

Bułgaria ze stolicą w Sofii położona jest w południowo-wschodniej części Europy u wybrzeży Morza Czarnego. Kraj ten leżąc na granicy Azji i Europy, w samym sercu Półwyspu Bałkańskiego graniczy z Grecją, Serbią i Czarnogórą, Macedonią, Rumunią i Turcją.

Chorwacja Wycieczki

Chorwacja to przepiękny kraj leżący w Południowo-Wschodniej części Europy u wybrzeży Morza Adriatyckiego. Od czasu rozpadu dawnej Jugosławii niepodległa Chorwacja graniczy ze Słowenią, Węgrami oraz Bośnią i Hercegowiną.

Cypr Wycieczki

Cypr jest jedną z największych wysp Morza Śródziemnego wielkością ustępując tylko Sycylii i Sardynii. Leży w północno-wschodniej części Morza Śródziemnego, blisko wybrzeży Azji Mniejszej, w odległości około 70 km od Turcji, 100 km od Syrii i 800 km od Grecji.

Czarnogóra Wycieczki

Czarnogóra – nazywana też „Perłą Adriatyku” – to maleńkie europejskie państewko o powierzchni zaledwie 13.5 tyś km i liczbie mieszkańców wynoszącej niewiele ponad 650 tyś. Mimo małych rozmiarów Czarnogóra charakteryzuje się różnorodnością krajobrazów.

Dominikana Wycieczki

Dominikana ze stolicą w Santo Domingo zajmuje wschodnią część wyspy Haiti i jest drugim co do wielkości państwem na Morzu Karaibskim. Kraj ten zamieszkiwany jest przez około 8 mln mieszkańców, przy czym Mulaci stanowią około 70%, Biali około 15%, a Murzyni około 11%.

Egipt Wycieczki

Geograficznie Egipt dzieli się na 4 regiony – Pustynię Libijską, Pustynię Arabską, dolinę i deltę Nilu oraz półwysep Synaj. Na wschód od granicy z Libią ciągnie się Pustynia Libijska z suchymi wapiennymi skałami, zajmująca blisko dwie trzecie powierzchni kraju.

Francja Wycieczki

Francja położona jest w zachodniej części Europy, nad Zatoką Biskajską i kanałem La Manche, nad Morzem Śródziemnym, pomiędzy Włochami i Hiszpanią. To jeden z największych krajów starego kontynentu zamieszkiwany przez ponad 55 milionów ludzi.

Grecja Wycieczki

Grecja położona na południu Półwyspu Bałkańskiego jest jednym z najczęściej obieranych kierunków podróży przez turystów z całego świata. Obszar Grecji otoczony jest wodami Morza Egejskiego, Jońskiego i Śródziemnego.

Hiszpania Wycieczki

Hiszpania jest jednym z najchętniej odwiedzanych przez turystów krajem na starym kontynencie. Oprócz części kontynentalnej do Hiszpanii należą również wyspy Baleary, Wyspy Kanaryjskie oraz dwie niewielkie enklawy na marokańskim wybrzeżu Afryki.

Kenia Wycieczki

Kenia ze stolicą w Nairobi położona jest we Wschodniej części Afryki nad oceanem Indyjskim. Kraj zamieszkiwany przez blisko 32 mln mieszkańców, których korzenie wywodzą się z bardzo wielu afrykańskich plemion, różnych kultur i wyznań.

Kuba Wycieczki

Kuba to kraj wyspiarski, leżący na Morzu Karaibskim w archipelagu Wielkich Antyli. Największe i najbardziej atrakcyjne turystycznie wyspy to Kuba oraz Juventud ale oprócz nich istnieje jeszcze ok. 1600 mniejszych wysepek.

Maroko Wycieczki

Maroko to najstarsze królestwo w świecie muzułmańskim. Leży w północnej części Afryki na wybrzeżu Oceanu Atlantyckiego i Morza Śródziemnego, pomiędzy Algierią i Saharą Zachodnią.

Mauritius Wycieczki

Mauritius jest państwem wyspiarskim. Położony jest na kilku wyspach na Oceanie Indyjskim, w archipelagu Maskareny. Największa z wysp Republiki Mauritiusa to Rodrigues, mniejsza St. Brandon oraz Agaleja.

Meksyk Wycieczki

Meksyk jest republiką federalną położoną w Ameryce Północnej i Środkowej, nad Oceanem Atlantyckim i Spokojnym. Na północy graniczy wzdłuż rzeki Rio Bravo del Norte (Rio Grande) z USA, a na południu z Gwatemalą i Belize.

Portugalia Wycieczki

Portugalia to piękny i niezwykle interesujący pod względem turystycznym kraj położony na zachodnim krańcu Europy u wybrzeża oceanu Atlantyckiego. Do obszaru Portugalii należą również położone na oceanie Azory i Madera z przyległymi wyspami.

Seszele Wycieczki

Seszele to archipelag 92 wysp leżących w pobliżu równika na Oceanie Indyjskim. Stolicą tego wyspiarskiej republiki, która liczy zaledwie około 80 tys. mieszkańców jest miasto Victoria, a językami urzędowymi są kreolski, angielski i francuski.

Słowenia Wycieczki

Słowenia ze stolicą w Lublanie położona jest w północnej części Półwyspu Bałkańskiego. Krajobraz większości kraju stanowią góry. Od granicy z Włochami i Austrią ciągną się Alpy Julijskie, a na południowym — zachodzie wznosi się płaskowyż Kras.

Tajlandia Wycieczki

Tajlandia ze stolicą w Bangkoku położona jest w Azji Południowo-Wschodniej na wybrzeżu Morza Andamańskiego i Zatoki Tajlandzkiej. Kraj zamieszkiwany w większości przez rodowitych Tajów, niewielki procent Chińczyków oraz innych nacji.

Tunezja Wycieczki

Tunezja jest republiką leżącą w północnej części Afryki u wybrzeży morza Śródziemnego. Od zachodu sąsiaduje z Algierią, a od wschodu i południa z Libią. Jest to kraj o bardzo zróżnicowanym krajobrazie.

Turcja Wycieczki

Turcja jest krajem położonym na dwóch kontynentach. Leżąca po zachodniej stronie cieśniny Bosfor część europejska to tylko 3% powierzchni kraju. Pozostałe 97 % zajmuje półwysep Azji Mniejszej.

Włochy Wycieczki

Włochy to kraj leżący na Półwyspie Apenińskim, w południowej części Europy, nad Morzem Śródziemnym. Zamieszkiwany przez blisko 60 mln mieszkańców, w większości rodowitych Włochów, ale także Niemców, Greków, Francuzów i Słoweńców.

weekendowa torba skórzana

Zastanawiacie się pewnie teraz jaką torbę podróżną wybrać na określone kierunki Wakacji? My proponujemy torby skórzane, weekendowe!

Najlepszą jakość toreb skórzanych, podróżnych zajdziecie u polskich producentów.

 • mocne, grube przeszycia w miejscach gdzie torba może sięrozpruć
 • gruba skóra naturalna na nawet 2,5 mm
 • uchwyty nitowane metalowymi elementami
 • karabińczyki paska zawsze wykonane ze stali hartowanej