Raportówka podróżna

Mała torba podręczna bywa czasem lepszym rozwiązaniem od dużej torby na ramię. Wszystko zależy od tego jak dużo rzeczy zamierzamy ze sobą zabrać w bagaż podręczny oraz czy preferujemy swobodę w podróżowaniu.

Torby raportówki dla wygodnej podróży


Powyżej: torba raportówka ze skóry bydlęcej oraz raportówka z klapą z licowej skóry Buffalo.
Oba modele pochodzą ze strony marki Belveder: www.belveder.com.pl/sklep/torby-meskie/raportowki/

Zalety powyższych raportówek skórzanych:

  • sprawdzają się do transportu dokumentów osobistych, oraz akcesoriów męskich, jak portfel, klucze, okulary.
  • mają doskonale przygotowaną przestrzeń wewnątrz, organizacja kieszonek., przegródek sprawia że w harmonii rozmieścisz w nich przybory do pisania, notowania, czy kosmetyki.
  • istnieje możliwość dostosowanie budowy wewnętrznej raportówki do oczekiwań klienta, wystarczy przesłać swój projekt na adres: projekt@netpodroze.pl lub info@belveder.com.pl
  • każda torba posiada wytrzymała podszewkę wykonaną z materiału odpornego na przetarcia, przecięcia oraz łatwego w praniu (zalecamy pranie ręczne każdego produktu wykonanego ze skóry naturalnej)
  • powyższe modele zostały uszyte ręcznie, przy użyciu tradycyjnych technik stosowanych w kaletnictwie (standard marki Belveder), efekt jest taki że wizualnie zdecydowanie odbiegają od szytych taśmowo toreb i konduktorek, bardzo efektownie prezentują się przy eleganckim stroju – Jeśli chcesz wyglądać oryginalne w kolejce do odprawy na lotnisku, już wiesz co wybrać!
  • na koniec kilka słów o gwarancji i serwisie producenta. Saszetki i raportówki męski belveder objęte są dożywotnim wsparciem po zakupowym. Oznacza to że nawet po okresie gwarancyjnym, możemy oddać je do naprawy. Jest to możliwe dzięki współpracującym z marką zakładom kaletniczym.

Szukasz inspiracji na ciekawą torbę, raportówkę, plecak podróżny?

Serwis NetPodroze.pl jest do Twojej dyspozycji

net podróże
Jeśli szukacie odpowiedników sportowych tych raportówek, zapraszamy na stronę recenzenta i dystrybutora:

2 Replies to “Raportówka podróżna”

  1. Taka torebeczka raportówka to świetna sprawa, jak chcesz mieć wszystko co najważniejsze przy sobie: paszport, pieniądze, klucze etc. Jednocześnie nie zmuszasz się do noszenie dużej niewygodnej torby na ramię. Sama wolę właśnie takie małe saszetki.

  2. Cześć. Dajcie znać gdzie najlepiej zamówić on-line taką torebeczkę na ramię, ale damską. Może być raportówka, lub klasyczna mała damska torebeczka w tym stylu jak na sklepie Brytyjka – https://www.brytyjka.pl/male-torebki-cat-49.html. Szukam czegoś jak powyżej prezentowane, ale zastanawiam się nad jakością ich wykonania.

Comments are closed.